Масаж обличчя

Масаж обличчя у SPA салоніLEO
У нашому spa салоні ми пропонуємо базовий догляд за обличчям, який включає наступні процедури:
– очищення
– пілінг
– маски Academie (від 250 грн.)
– альгінатні маски (250 грн.) (250 грн.)
мезотерапія (від 350 грн.)
– масаж обличчя
– нанесення захисного крему

Масаж обличчя – найкращі техніки для сяючої шкіри та їх основні переваги

Здоров’я та благополуччя стали сьогодні дуже важливими складовими життя людей. Виглядати і почуватися добре в конкурентному світі – рушійна сила, яка пов’язана з початковим бажанням зупинити або стримати старіння.

Так само, як ми займаємося спортом, щоб тонізувати наші тіла, масаж обличчя слід робити так само, оскільки він дійсно допомагає нам підтримувати структуру обличчя.

З давніх-давен до наших днів оздоровчі та косметичні процедури були другом або ворогом багатьох жінок. Клеопатра хвацько купалася в молоці, щоб зберегти свою молодість і гарну зовнішність, тоді як елізаветинські жінки використовували свинець і миш’як як частину свого режиму краси, внаслідок чого вмирали повільною токсичною смертю.

Пошуки вічно юнацької зовнішності – це давнє прагнення, яке у наші дні переросло у пристрасну одержимість, як ніколи раніше. Сьогоднішні тенденції розвиваються так само. Довговічність у результаті досягнень медицини та поінформованості про здоров’я означає, що боротьба зі старінням на сьогоднішній день стає пріоритетом у виборі способу життя.

Як і інші частини тіла, чим більше ви тренуєте ці м’язи, тим сильнішими вони стають. Тому розслабляючий масаж обличчя діє як безопераційна підтяжка, допомагаючи тонізувати м’язи під шкірою та відомий завдяки таким перевагам:

1) Уповільнює процес старіння

Ваші лицьові м’язи можуть напружуватися через щоденний стрес, що призводить до виникнення тонких ліній на лобі, складок біля очей та провисання шкіри на лінії щелепи. Зовнішній вигляд цих ліній може бути покращений шляхом збільшення виробництва колагену в цих областях, який є важливим білком для підтримки еластичності та міцності шкіри. Хоча стрес іноді може бути неминучим, розслабляючий масаж уповільнює процес старіння, зменшуючи напругу м’язів обличчя.

2) Тонізує та знімає напругу

Масаж обличчя та шиї забезпечує більш глибоке зволоження (як дерми, так і епідермісу). У більшості людей багато напруження на обличчі, особливо коли ми відчуваємо стрес, втому або зосередженість, що потім спричиняє зморшки. Масаж допомагає отримати бездоганно тоновані вилиці та певну лінію щелепи, а також зняти напругу, не витрачаючи великих грошей.

3) Покращує кровообіг та виводить токсини

Подібно до того, як ви виконуєте набір вправ, масаж впливає так само і на вашу шкіру, покращуючи кровообіг. Крім того, якщо у вас шкіра, що схильна до акне, масаж обличчя (м’якими рухами) може виявитися для вас благом. Успішно виводячи токсини з вашої шкіри, він допоможе позбутися прищів та очистити шкіру. Побалуйте себе або подаруйте сертифікат на масаж обличчя вашим близьким і його ціною буде ваша усмішка та здорова, бездоганна шкіра.

4) Гарантує гладку та еластичну шкіру

Масаж обличчя та шиї виводить токсини, роблячи шкіру еластичною та запобігає провисанню у довгостроковій перспективі. Він діє як магічне заклинання, щоб вирівняти вашу шкіру і зробити її гладкою, як шовк, лише за кілька тижнів. Це також покращує поглинаючу функцію шкіри, роблячи її більш гладкою, що призводить до бездоганного завершення вашого макіяжу і до більш глибокого і кращого проникнення ваших засобів догляду за шкірою.

5) Усуває емоційну напругу

Масаж обличчя допомагає “розвантажити” від проблем розум та тіло. На нашому обличчі є кілька біологічно активних точок, стимулювання яких може реально вплинути на те, як ми почуваємося. Коли ми відчуваємо стрес, організм виділяє кортизол, який сприяє передчасному старінню. Скутість і напруга можуть додати нашим обличчям років, тому регулярні процедури не тільки сприяють покращенню нашого психічного здоров’я, а й є чудовою антивіковою практикою.

Наразі існує багато визнаних технік масажу обличчя за вигідними цінами, але як обрати необхідну процедуру? Давайте розглянемо деякі з найпопулярніших послуг у нашому спа-салоні.

Нейроседативний масаж – революційне нововведення у світі краси

Якщо ви вирішили боротися зі зморшками, гарна стратегія – омолоджуючий масаж обличчя у нашому спа-салоні. Ця процедура призначена для омолодження шкіри всіма доступними техніками – від пілінгу (відлущування мертвих, подразнюючих шкіру клітин) до зволоження та масажу (покращення кровообігу) – для корекції текстури шкіри.

Схоже, що в наші дні у всіх на думці стоїть проблема старіння. Ми все частіше пробуємо різні види омолоджувальних процедур для обличчя, щоб зменшити його ознаки. Шкірні зморшки можуть бути викликані спадковістю та навколишнім середовищем. На жаль, ви мало що можете зробити з ними, але ви можете спробувати вплинути на інші причини.

Нейроседативний масаж для обличчя є ефективним профілактичним заходом, першою метою якого є заспокоєння нервової системи та розслаблення всього організму на фізичному, розумовому та енергетичному рівнях. Він включає комплексне опрацювання шийно-комірцевої зони, голови та обличчя, використовуючи авторську техніку.

Він дозволить вам повністю розслабитися і стати більш стійкою до зовнішніх подразнюючих факторів, не турбуючись про дрібниці. Така дія на організм абсолютно природна: жодних додаткових антидепресантів не потрібно – ваша нервова система стає стабільною, а також покращуються працездатність та настрій.

Омолоджуючий масаж обличчя тонізує шкіру, роблячи її більш гладкою, уповільнює процес старіння і допомагає вашій шкірі краще вбирати інші косметичні продукти.

Як і інші процедури, нейроседативний масаж обличчя також має мінімальні ризики та побічні ефекти. У дуже рідкісних випадках ви можете відчувати почервоніння або подразнення шкіри, залежно від чутливості. Якщо ви приймаєте антибіотики або інші ліки, обов’язково поділіться цією інформацією з косметологом до початку процедури.

Іспанський масаж обличчя – нова техніка з цілющою силою

Хіропластичний масаж обличчя – це унікальний напрямок у косметології зі своїм особливим підходом та філософією. У той час як пластичні хірурги продовжують рекламувати рішення «виправити проблему швидко» за допомогою ботоксу, ін’єкцій колагену або інших наповнювачів, європейські жінки були знайомі з іншими природними методами, включаючи підтягуючий догляд за обличчям – природний спосіб покращити тонус шкіри та м’язів – без дорогих уколів або думки “лягати під ніж”.

Серед безлічі спа-процедур, іспанський масаж обличчя дуже швидко набирає популярності, оскільки це ідеальна альтернатива хірургії та спортзалу. Цей масаж був представлений в 1988 доктором мануальної терапії Гарсіа Енріке Кастельс, який прагнув поєднати європейські знання медицини з основами багатовікових східних практик.

Унікальною особливістю хіропластичного масажу обличчя є комплексний вплив на шкіру, м’язи, лімфу та судинну систему. Як результат: коригуються вікові зміни і тим самим покращується овал обличчя.

Іспанський коректуючий масаж обличчя підходить як жінкам, так і чоловікам. Особливо він рекомендується для зменшення набряків вагітним жінкам.

Лімфодренажний масаж – швидкий шлях до ідеальної шкіри

Можливо, ви чули про безліч різних масажів, але ви могли не чути про лімфодренажний масаж обличчя.. Якщо ви страждаєте набряклістю навколо очей, тьмяною шкірою, особливо вранці, тоді вам варто звернути увагу на цю унікальну процедуру.

Не дарма масаж обличчя від набряків ще називають “нехірургічною корекцією шкіри”. Але спочатку необхідно зрозуміти, як працює лімфатична система, яка є важливою частиною нашого організму, тому що відкачує зайву рідину і токсини, що відклалися, та коли відбувається збій в цій системі, утворюються набряки.

На нормальну діяльність системи впливають такі фактори, як перенапруга, шкідливі звички та надмірна дія забруднення навколишнього середовища.
Ось де починається лімфатичний масаж обличчя – унікальна спа-терапія, яку в останні роки багато жінок почали застосовувати як інструмент проти подразненої та набряклої шкіри.

Лімфодренаж відрізняється від стандартного догляду за обличчям тим, що під час процедури косметолог стимулює певні лімфатичні точки і тим самим зменшує провисання, покращує кровообіг та зовнішній вигляд шкіри. Насправді дренажний масаж обличчя має три великі переваги:

1) Зниження набряклості

Лімфатичний масаж обличчя допомагає зберегти чистий колір обличчя, відновити водний баланс та зменшити набряклість, яка може бути викликана подразнюючими косметичними речовинами, хворобами, алергією або надмірним вживанням запальних продуктів.

2) Глибоке очищення та прискорене зцілення шкіри

Масаж допомагає стимулювати відтік лімфатичної рідини. Особливо він корисний для людей зі злегка запаленою шкірою. М’які рухи, що використовуються під час масажу, допомагають запобігти закупорці та збагачують шкіру поживними речовинами.

3) Зменшення рубцевої тканини

Регулярний дренажний масаж обличчя допомагає підтримувати вільну циркуляцію лімфи в лімфатичній системі та сприяє оптимальному зволоженню шкіри і зменшенню рубцевої тканини.

Масаж обличчя від набряків підійде для людей з такими проблемами, як:

  • прищі, екзема та псоріаз;
  • старіюча та пошкоджена сонцем шкіра;
  • занадто запалена, дуже чутлива шкіра;
  • гіперпігментація та рубці;
  • затримка рідини та набряк;
  • набряклі очі і гематоми;
  • лімфедема;
  • післяопераційний набряк.

Косметологи звертають увагу на те, що лімфодренажний масаж обличчя це прекрасний спосіб позбутися мішків під очима, зморшок та покращити зовнішній вигляд шкіри.

Ліфтінг масаж як революційна формула краси

Техніка скульптурного ліфтингу зробила революцію у традиційному підході до промисловості краси, у якому колись домінували пластичні операції, наповнювачі та різні токсичні речовини для уповільнення процесу старіння.

Уявіть собі цілком природний, цілісний підхід до отримання та підтримки молодої, гладкої та здорової шкіри у будь-якому віці. Глибокий масаж обличчя – це поєднання спеціальних технік, які допоможуть зменшити утворення тонких ліній та мімічних зморшок, тонізувати та відновити м’язи вашого обличчя.

Цей дивовижний підхід до відновлення вашої молодості, відомий ще як ліфтинг масаж, є всесвітньо відомою технікою. За допомогою швидких, стимулюючих рухів ефективно активізуються вироблення еластину та колагену, а також здорове зростання нових клітин.

Основні переваги глибокого масажу обличчя:

– поступово зменшує провисання та інші недосконалості шкіри;
– піднімає опущені куточки губ і прибирає “щоки бульдога”;
– тонізує та омолоджує тканини обличчя;
– стимулює клітинний метаболізм та сприяє швидкому оновленню шкіри;
– зменшує глибокі складки та подвійне підборіддя;
– підтягує контури обличчя;
– природна заміна ботоксу чи хірургії.

Враховуючи, що більшість наших ванних кімнат переповнені різними масками та сироватками, якщо ми збираємось викроїти час у нашому щільному графіку та витратити гроші на оздоровлення, ми хочемо результатів, і ми хочемо їх швидко. Ліфтінг масаж доводить, що вам не потрібно проходити дорогі процедури (часто з негативними побічними ефектами), щоб мати молодший вигляд.