Іспанський масаж у Харкові

Іспанський масаж є відносно новою школою масажу. Засновник школи іспанського масажу Енріке Гарсія – директор барселонського Інституту Мануальної Терапії Inmaster – наш сучасник.

Унікальність цього виду масажу полягає в тому, що стабільні результати досягаються в короткий термін.

Цей вид масажу практично не має протипоказань і поєднує безліч технік з м’язового розслаблення.

Для кожної системи організму була створена окрема техніка масажу, яка має свою назву і виконується окремо від інших, оскільки деякі техніки мають протилежні дії, що призводять до взаємовиключного ефекту.

У іспанській техніці масажу використовується більше сотні різних прийомів. Така різноманітність потрібна для врахування індивідуальних особливостей організму людини, а також для того, щоб не було звикання центральної та периферичної нервових систем до прийомів, що повторюються, внаслідок чого ефективність впливу масажу значно підвищується.

Під час проведення іспанського масажу виключаються болючі та будь-які інші неприємні відчуття. Це досягається пластичністю та точністю виконання прийомів масажу з урахуванням анатомічного розташування нервових закінчень. В результаті у організмі людини виробляються гормони ендорфіни, які посилюють оздоровчий ефект від масажу.

Найчастіше іспанський масаж застосовують для області обличчя, шиї та декольте. Як допоміжні засоби застосовують олії або косметичні креми, які додатково забезпечують шкіру вітамінами та поживними речовинами.

Бажано пройти десять сеансів іспанського масажу по 2-3 рази на тиждень. Курс масажу необхідно повторювати щонайменше 2 рази на рік, однак, залежно від ситуації, графік повторних курсів іспанського масажу може бути змінено.