Стоун-терапія | Стоун терапія

СТОУН-ТЕРАПІЯ “ЧАРІВНІСТЬ КАМЕНЮ”

У spa-салоні LEO особливістю проведення масажу Стоун терапіяє виконання в 4 руки та з доповненням базальтових гарячих – теплих каменів. Стоун-масаж в даний час є єдиним методом, що поєднує в собі 5 найважливіших аспектів: рефлекторний вплив на організм шляхом натискання на біологічно активні точки в певній послідовності, глибокий термічний вплив: прогрівання або охолодження, механічне розминання тканин, глибокий вібраційний масаж – при постукуванні каменем по каменю, безпосередній вплив енергетики каменю. Релакс – це безумовний результат цього розкішного виконання!!!!

Незалежно від того, чи вірите ви в енергетичні канали або дотримуєтеся традиційніших поглядів на людський
організм, спробувати задоволення від масажу хоча б раз безперечно варто.

Для посилення ефекту процедуру супроводжують приємна медитативна музика, м’яке освітлення та ароматерапія.

Стоун терапія

SPA-програма містить у собі:

 • 1 етап. Підготовчий.
  Скраб сольовий, що розігріває, на вибір (Різноманітність ароматів).
  Турецька лазня з регулюванням температури, волога;
 • 2 етап. Масаж
  Королівський масаж у 4 руки, тривалість 60 хв. В основі техніки: єгипетський та іспанський масаж, з додаванням гарячого каміння та бамбукових паличок. 💥Такий масаж ви можете спробувати лише у нас!!!
 • 3 етап. Чудовий дует: нейроседативний масаж обличчя та одночасно масаж стоп👍
 • 4 етап. Останній.
  По-бажанню прийняти душ, висушити волосся
  І на завершення випити чашечку чаю на ваш вибір, і насолодитися відчуттями свого тіла. Під релакс музику і безліч свічок, що горять, і пахощів – це блаженство !!!

Масаж гарячим камінням – сучасна терапія з давнім корінням

Згадайте, коли ви востаннє були в напрузі та втомлені. Як ви почували себе і потім знову розслабилися. Тепер уявіть собі той самий сценарій, але замість того, щоб дозволити часу взяти свою течію і зцілити ваше напружене тіло, ви відправляєтеся в наш спа-салон і робите масаж гарячим камінням. Що звучить краще?

Забруднення навколишнього середовища та відсутність фізичної активності – все це робить нас уразливими для хвороб. Час може залікувати всі рани, але коли справа доходить до зняття стресу та розслаблення, лікування гарячим камінням може виконати роботу набагато швидше та ефективніше.

Базальтові камені, нагріті вогнем, застосовували у давнину у багатьох культурах у світі для зцілення і полегшення болю. Існувало переконання, що це був найкращий спосіб лікування різних хвороб.

З його багатою історією, що налічує тисячі років, стало зрозуміло, що це не просто швидкоплинна тенденція. Це стародавня техніка, яка недавно була адаптована для сучасного лікування та розслаблення.

Масаж корисний для здоров’я людей із такими проблемами, як:

– порушення циркуляції крові;
– ревматичні захворювання;
– м’язовий біль;
– фіброміалгія;
– целюліт;
– хронічний біль у суглобах;
– артрит;
– стрес та втома;
– безсоння;
– депресія.

Якщо вас турбує щось із вищезгаданого, тоді стоун терапія це одна з найкращих процедур, яка дуже популярна у Харкові, особливо під час прохолодної погоди. А для тих жінок, які прагнуть відповідати стандартам краси, що швидко зростають, підійде антицелюлітний масаж камінням.

6 дивовижних переваг стоун терапії

Немає жодних сумнівів у тому, що ви почуватиметеся чудово після масажу базальтовим камінням, але які його переваги перед будь-якою іншою процедурою?

1. Зниження рівня стресу

Лише десятихвилинний сеанс масажу може значно знизити рівень занепокоєння. Він допоможе знизити тиск, а також збільшити вироблення ендорфінів, щоб ви могли відпочити та розслабитися після виснажливих трудових буднів.

2. Поліпшення кровообігу та підвищення імунітету

Поганий кровообіг може призвести до фізичної та розумової втоми. Гарячі камені, поміщені в тригерні точки, стимулюють кровоносні судини для кращої циркуляції крові, і цим омолоджують ваш організм.

3. Усунення проблеми з безсонням

Багато людей погано сплять через постійний стрес і напружений графік роботи. Вони отримують набагато менше рекомендованого 7-8 годин сну щоночі. Для людей, які страждають від цього розладу, лікування гарячим камінням буде ідеальним альтернативним рішенням.

4. Підвищення гнучкості суглобів

Для людей з артритом та хронічним болем у суглобах стоун масаж допомагає та полегшує рухливість, збільшуючи їх гнучкість.

5. Полегшення болю

Масаж зменшує болючість та симптоми у людей з аутоімунними порушеннями. Тепло від натурального каміння повільно передається організму і забезпечує полегшення болю без будь-яких ліків.

6. Зменшення жирових відкладень

Антицелюлітний масаж камінням видаляє токсини, активізує обмінні процеси в проблемних зонах та омолоджує ваше тіло. На відміну від різних дорогих кремів, він вирішує проблеми зсередини, руйнує жирові грудки, покращує еластичність, тонус та пружність шкіри і тим самим прискорює процес одужання.

Коли стоун масаж протипоказаний?

Без сумніву, масаж гарячим камінням має багато переваг, але він дуже корисний і ефективний, лише якщо його проводить кваліфікований масажист. Тому якщо ви вперше вирішили спробувати, проконсультуйтеся з вашим терапевтом про те, чи підходить вам ця процедура, особливо якщо у вас є проблеми зі здоров’ям або травми.

Для стоун терапії існують такі протипоказання:

– захворювання серця та судин;
– варикоз;
– застуда, грип;
– захворювання шкіри;
– рана, опік чи запалення;
– зниження чутливості чи пошкодження нерва;
– вагітність.

Завдяки всім цим цілющим якостям та перевагам стоун масаж – це одна з тих процедур, яку вам обов’язково необхідно спробувати, щоб розслабитися після безсонних ночей та насиченого графіка, а також запобігти багатьом майбутнім хворобам.