Face & foot масаж | Програма Дует

ДУЕТ – комбінація масажу обличчя та стоп одночасно👍

Особливість (родзинка) в СПА☝️

Масаж обличчя (авторська методика) – це особлива масажна техніка, що поєднує в собі прийоми іспанського, класичного масажу та східні елементи, нейроседативний рух. В основі масажу лежать методи хіропрактики та кінезіології. Приставка «хіро» (від грецького слова cheir – «рука»), означає, що виконується масаж виключно руками під музику (може бути мантри). В результаті один сеанс масажу може бути зовсім не схожим на інший. А завдяки м’якості техніки хіромасажу та застосуванню східних елементів, замішаних на енергії ци, вдається досягти ступеня розслаблення організму, подібного до стану трансу. Багато в чому завдяки ефекту релаксації час, проведений у спа салоні, є одним із найприємніших видів відпочинку.
Не менш важливим є аспект впливу на енергетичне поле під час проведення сеансу масажу, завдяки чому людина досягає душевної гармонії, відбувається оздоровлення і душі, і тіла.

Користь масажу стоп насамперед пояснюється наявністю на стопах безлічі точок, які є проекціями всіх внутрішніх органів. Шляхом впливу на енергетичні точки майстер масажу дуже м’яко, але ефективно впливає на стан організму в цілому, регулюючи функції всіх внутрішніх органів. Зникають болі, проходять набряки в ногах. Масаж стоп має тонізуючу дію на весь організм, благотворно впливає на репродуктивну систему. Після сеансу масажу стоп людина відчуває дивовижну легкість у всьому тілі, приємне розслаблення та внутрішній комфорт. Тривалість спа програми – 1,5 години.

Процедури проводяться із застосуванням косметичних засобів Academie, Thalgo (Франція) та ін.

Наша адреса: м. Харків, ст. метро Пушкінська, вул. Алчевських, 50/1, СК “ПОЛІТЕХ”, 2 поверх, к. 225. Спа салон LEO